12 Eylül 2018

Hizmetlerimiz

7/24 Çekici Hizmeti vermekteyiz. Oto Kurtarma ve Araç Çekici ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınız.

Oto Çekici Hizmeti

Oto Çekici Hizmeti; Arızalı, Kazalı veya Araç Nakli ihtiyacınızda Sizin istediğiniz yere Aracın Çekilmesi işlemidir. İşte tamda burada biz sizlere çözüm ortağı olarak En Uygun fiyatlarla kaliteli Çekici hizmeti sunmaktayız. ”Silivri Oto Çekici” olarak 7/24 esasına göre hizmet vermekteyiz.

Yoldamı kaldınız? Ekonomik Çekici Anında en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. Aracınız hangi marka ve model olursa olsun taşıma kaskolu olarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Oto Kurtarma Hizmeti

Oto Kurtarma Hizmeti, Aracınız Kaza Yaptığında, veya Kurtarma İşlerimini gerektirecek bir durumda ise Çekici veya Vinç yardımı ile yapılan işlemdir. Önemli olan aracınızın bulunduğu durumda zarar görmeden kurtarılmasıdır. Size en iyi hizmeti sağlamak amacı ile işinde Profesyonel firmalar ile Hizmet vermekteyiz.

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım Hizmeti; Araç arızası, lastik patlması ve Kaza anında Çekici, Oto Kurtarma, Yerinde onarım olarak yapılan işlemlerin tamamını kapsar. Yol Yardım Hizmeti almak istediğin zaman unutmayınki herzaman ve her koşulda güvenebileceğiniz bir dostunuz telefonun ucunda.

AHTAPOT VİNÇ KURTARICI – ÇEKİCİ

Hareket etmeyen, kendini kilitleyen vitesi boşa geçmeyen araçlarınız için vinçli sistem olan ve ahtapot benzetmesi taşıyan dört tekerlekten bağlayarak aracınızın zarar görmesini engelleyen kurtarıcı ve taşıyıcı aracımız olan ahtapot vinçli çekici kurtarıcı ile en iyi şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Ahtapot vinçli çekici kurtarıcı aracımız ile kurtarma işlemi durumunda olan araçlarınızı kurtararak dilerseniz araç çekim işlemini de sağlamaktayız. Oto kurtarıcımız veya araç kurtarıcımız ile Örneğin; çukura girmiş, kaldırıma çıkmış, refüj üstüne çıkmış, yoldan çıkmış vs. gibi işlemler için ahtapot vinçli çekici ve kurtarıcı aracımız ile aracınızı kurtarabilir ve aynı zamanda çekim işlemi yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Araç yükleme işlemleri için binek ve orta sınıf araçlarınız için ahtapot vinçli çekici kurtarıcı aracımız yardımı ile aracınızı tıra, kamyona ya da vs. yüklemesi yapabilmekteyiz.

Ağır Araç Kurtarma Hizmetleri

Genç ve dinamik yapısı ile verdiği hizmetler ile hızla büyümektedir. Kurulma aşamasında müşteri hizmet kalitesine vermiş olduğu yüksek değer nedeni ile daha iyi hizmet sunabilmek için araç filosunu hızla genişletmektedir. Buna bağlı olarak ilk günden itibaren benimsenen hizmet kalitesi her geçen gün artarak devam etmektedir. Bu da bizi sektörümüzde genç ama istekli kılmaktadır.Özel maksat, ağır ticari yada hafif ticari her türlü aracınızı taşıyabilme veya çekebilme imkanına sahip olup, taşıma kaskosu ile de müşterilerini güvence altına almaktadır. Firmamız çalışmalarını herbiri sektöründe saygın olan bir çok firma ile anlaşmalı olarak yapmaktadır. Kurtarıcı Araçlarla Nakliye, Tır çekicileri, Kamyon – Yüklü Kamyonet, Midibüs, Ağır tonaj yükleme kapasitesine sahip kayarkasa araçlarımız ile araç üzerine alınarak bulunduğu yerden alınmakta ve istediğiniz yere ulaştırılmaktadır.

Tekne Taşıma Hizmetleri

TEKNE Taşıma – Tekne Taşımacılık – Yat Taşıma Hizmetleri verilmektedir. Yazlık yerlere, marina ve portlara yat, yelkenli, tekne, balıkçı teknelesi ahtapot vinçle yükleme yapılarak taşıma işlemleriniz yapılır. Uzman ekibimiz ve disiplinli personellerimizle, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. İtinalı ve profesyonel ekibimiz, aracınızı mümkün olan en iyi teknik ekipman ve araç ile, yükleme ve indirme sırasında olabilecek olası hasarlardan koruyarak, hiçbir sekilde zarar görmemesini sağlamaktadır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Çekici Hizmeti.

Silivri Oto Çekici” olarak Hizmet hedefimiz Siz değerli müşterilerimize, 7/24 Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Araç Çekici hizmeti verebilmektir. Bu misyon ile yola çıkmış olan ”Silivri Oto Çekici” her koşulda sizin yanınızda olacak bir dost gibidir. ”Silivri Oto Çekici” Firması olarak 81 İlde En iyi hizmeti vermekte kararlı olmamız ve bu fikirle yolumuza devam etmemiz sebebiyle yapmış olduğunuz tercihde Kaliteli ve Huzurlu Hizmetin keyfine varacaksınız. Binlerce Araç çekmenin ve Bizi tercih eden siz değerli dostlarımız dan Teşekkür telefonları almanın gururu ile daha azimli ve kararlı çalışmalarımız devam etmektedir. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşeekkür ederiz. ”Silivri Oto Çekici”
Çekici Çağır